Przejdź do głównej zawartości

Regulamin konkursu "Zapadamy w sen zimowy"


Zapraszam Was do wzięcia udziału w konkursie „Zapadamy w sen zimowy”. Tematyka konkursu: sen (czyli ulubione zajęcie Ziuty). Chcemy zobaczyć jak Wasze psy słodko śpią.


Regulamin
1.       Organizatorem konkursu jest blog Pies do pary.
2.       Fundatorem nagrody (mata dla psa z kołderką) w konkursie jest Pies do pary.
3.       Post konkursowy zamieszczony jest na profilu Pies do pary na FB.
4.       Czas trwania konkursu: od 10 grudnia 2018 roku do 15 grudnia 2018 roku (do godziny 23:59).
5.      Konkurs jest prowadzony za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook. Zgłoszenia przekazane za pośrednictwem innych serwisów nie będą brane pod uwagę.
6.      Aby wziąć udział w konkursie, należy w komentarzu pod postem konkursowym umieścić zdjęcie swojego pupila zgodne z tematem konkursu. 1 osoba może opublikować 1 komentarz (1 zgłoszenie konkursowe). Należy polubić post konkursowy. Dodatkowo można udostępnić post i polubić profil Pies do pary na FB.
7.       Zdjęcia niezgodne z tematem konkursu lub zamieszczone po terminie nie będą brane pod uwagę.
8.       Organizator konkursu może zdyskwalifikować zdjęcie bez podania przyczyny.
9.       Uczestnik przystępujący do konkursu oświadcza, że jest autorem pracy konkursowej lub posiada zgodę autora na wykorzystanie treści oraz że nie narusza ona praw osób trzecich. W przypadku podejrzenia oszustwa, naruszenia praw autorskich lub praw osób trzecich organizator może podjąć decyzję o zdyskwalifikowaniu zgłoszenia.
10.   Zgłoszenie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu tego konkursu.
11.   Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 17 grudnia 2018 roku na profilu Pies do pary na FB.
12.   Nagroda dla zwycięzcy to Matarbuz – mata dla psa z kołderką (rozmiar maty zostanie dopasowany do rozmiarów psa – średnica maty 60 cm lub 90 cm).
13.   Zwycięzca konkursu zobowiązany jest w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników, przesłać organizatorowi dane do wysyłki. Nagroda zostanie wysłana w ciągu 14 dni od daty przesłania informacji.
14.   Warunkiem otrzymania nagrody jest podanie prawidłowych danych do wysyłki.
15.   Konkurs ma charakter ogólnopolski. Wysyłka nagrody możliwa jedynie na terenie Polski.
16.   Nagrody nie można przekazać na rzecz osób trzecich ani wymienić na równowartość pieniężną.
17.   Organizator nie uwzględnia reklamacji.
18.   Uczestnik konkursu wyraża zgodę na publikację zamieszczonego zdjęcia konkursowego na stronach i profilach społecznościowych organizatora w celu ogłoszenia wyników.
19.   Uczestnik zgłaszając udział w konkursie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883).
20.   Serwis społecznościowy Facebook jest zwolniony z odpowiedzialności przez każdego uczestnika.
21.   Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany, przeprowadzany przez serwis społecznościowy Facebook ani z nim związany. 


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Podcast PDP 03: Pies w przepisach prawa

Od małego uczymy się w domu, czy w szkole jakie są nasze prawa, a czego nie wolno nam robić. Wiemy, że nie wolno przechodzić przez jezdnię na czerwonym świetle, a za przekroczenie prędkości grozi nam mandat. Co jednak z prawami naszych czworonożnych przyjaciół? Co mogą, czego nie i jakie my mamy wobec nich obowiązki?Od pewnego czasu nurtowały mnie różne pytania związane m.in. z tym jak reagować na krzywdę, którą ktoś wyrządza zwierzętom. Nie ma dla mnie lepszego sposobu na znalezienie odpowiedzi niż rozmowa ze specjalistą w danej dziedzinie.

Pod koniec lutego miałam przyjemność rozmawiać z panią Agnieszką Gruszczyńską, Sekretarz Stowarzyszenia Prawnicy na Rzecz Zwierząt. Efektem naszego spotkania jest już trzeci odcinek podcastu Pies do pary.  Zapraszam do słuchania!


W tym odcinku mówimy o:
nowelizacji Ustawy o ochronie zwierząt,jak reagować, gdy uważamy, że ktoś krzywdzi zwierzę,obowiązkowym oznaczaniu zwierząt,możliwości wchodzenia z psem do miejsc typu muzeum i restauracja.Nie prze…

Podcast PDP 04: Stowarzyszenie Zwierzęta Ludziom

Podcast PDP 02: Jak podróżować z psem - Aleksandra Makulska

Bo kiedy kochasz, nie ma dla ciebie takiej przeszkody, której byś nie przeskoczył.

Dokładnie tak się stało, gdy w życiu Aleksandry i Michała Makulskich (makulscy.com) pojawiła się Luśka. Od tej pory podróżowanie nabrało nowego koloru, a wspólny wypoczynek stał się jeszcze bardziej atrakcyjny.

Dzięki miłości jej opiekunów, Lu odwiedziła więcej miejsc w Europie niż wiele osób podróżujących bez psa. Była m.in. w Hiszpanii, Austrii, Grenlandii, Szwajcarii, Czechach, Danii i na Litwie. Płynęła promem, "nawigowała" kajakiem i była psią kozicą na niejednym górskim szlaku.

Postanowiłam spotkać się z Aleksandrą i spytać o to jak to się robi i to tak dobrze!

Oddaję w Wasze ręce (a właściwie uszy) drugi odcinek podcastu Pies do pary. Mam nadzieję, że słuchając naszej rozmowy, tak jak ja, będziecie czuć to ciepło bijące od Aleksandry, a kawiarniane odgłosy dodadzą nagraniu przytulnego klimatu.


W tym odcinku mówimy o tym:
Jak to jest podróżować z psem?Jak się przygotować do takiej podróży…