Przejdź do głównej zawartości

Romantyczna sesja zdjęciowa: Pańciowe i Ziuta

Każdy kto mnie dobrze zna, wie jak ważne są dla mnie zdjęcia. Mój pierwszy aparat fotograficzny dostałam w wieku 8 lat, ale już wcześniej interesowałam się fotografią. W tej sytuacji, nie ma w tym nic dziwnego, że w naszym domu chcę otoczona pięknymi zdjęciami.

Prezent niespodzianka

Nasza sesja zdjęciowa była prezentem urodzinowym dla Adama. Wszystko zaczęło się od pustej ściany w sypialni, którą chciałam zapełnić „milionem” ramek z naszymi zdjęciami – wspomnieniami. Niestety, Adam nie podzielił moje entuzjazmu: „Tyle dziur w ścianie”. Na szczęście udało nam się wypracować kompromis w postaci jednej dużej ramki o wymiarach 50x70 cm. Tylko jakie do niej wybrać zdjęcie? Po krótkim namyśle i przeglądzie naszych dotychczasowych zdjęć, doszłam do wniosku, że nie mamy wspólnego ładnego zdjęcia, z którego oboje bylibyśmy zadowoleni.

fot. Jacek Siwko
Sesja, której autorem jest Jacek Siwko, była prezentem niespodzianką. O tym co dla niego przygotowałam, Adam dowiedział się w dniu urodzin.


Na miejsce sesji wybraliśmy Rezerwat Przyrody Wyspy Świderskie, do którego wybraliśmy się wczesnym wieczorem, po godzinie 18. Dzięki temu udało nam się złapać piękne pomarańczowe światło zachodzącego słońca.

Podczas sesji zdjęciowej, Ziuta nie mogła zupełnie zrozumieć co tam właściwie robimy i po co wchodzimy w jakieś krzaki. Przecież ona woli leżąc na piasku i grzać się w promieniach zachodzącego słońca. Mimo jej nikłej współpracy i braku wyrozumiałości dla fanaberii jej Pańciów, efekty sesji przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Zresztą sami zobaczcie!
Czy Wam również podoba się ta sesja tak bardzo jak nam?

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Podcast PDP 03: Pies w przepisach prawa

Od małego uczymy się w domu, czy w szkole jakie są nasze prawa, a czego nie wolno nam robić. Wiemy, że nie wolno przechodzić przez jezdnię na czerwonym świetle, a za przekroczenie prędkości grozi nam mandat. Co jednak z prawami naszych czworonożnych przyjaciół? Co mogą, czego nie i jakie my mamy wobec nich obowiązki?Od pewnego czasu nurtowały mnie różne pytania związane m.in. z tym jak reagować na krzywdę, którą ktoś wyrządza zwierzętom. Nie ma dla mnie lepszego sposobu na znalezienie odpowiedzi niż rozmowa ze specjalistą w danej dziedzinie.

Pod koniec lutego miałam przyjemność rozmawiać z panią Agnieszką Gruszczyńską, Sekretarz Stowarzyszenia Prawnicy na Rzecz Zwierząt. Efektem naszego spotkania jest już trzeci odcinek podcastu Pies do pary.  Zapraszam do słuchania!


W tym odcinku mówimy o:
nowelizacji Ustawy o ochronie zwierząt,jak reagować, gdy uważamy, że ktoś krzywdzi zwierzę,obowiązkowym oznaczaniu zwierząt,możliwości wchodzenia z psem do miejsc typu muzeum i restauracja.Nie prze…

Podcast PDP 04: Stowarzyszenie Zwierzęta Ludziom

Podcast PDP 02: Jak podróżować z psem - Aleksandra Makulska

Bo kiedy kochasz, nie ma dla ciebie takiej przeszkody, której byś nie przeskoczył.

Dokładnie tak się stało, gdy w życiu Aleksandry i Michała Makulskich (makulscy.com) pojawiła się Luśka. Od tej pory podróżowanie nabrało nowego koloru, a wspólny wypoczynek stał się jeszcze bardziej atrakcyjny.

Dzięki miłości jej opiekunów, Lu odwiedziła więcej miejsc w Europie niż wiele osób podróżujących bez psa. Była m.in. w Hiszpanii, Austrii, Grenlandii, Szwajcarii, Czechach, Danii i na Litwie. Płynęła promem, "nawigowała" kajakiem i była psią kozicą na niejednym górskim szlaku.

Postanowiłam spotkać się z Aleksandrą i spytać o to jak to się robi i to tak dobrze!

Oddaję w Wasze ręce (a właściwie uszy) drugi odcinek podcastu Pies do pary. Mam nadzieję, że słuchając naszej rozmowy, tak jak ja, będziecie czuć to ciepło bijące od Aleksandry, a kawiarniane odgłosy dodadzą nagraniu przytulnego klimatu.


W tym odcinku mówimy o tym:
Jak to jest podróżować z psem?Jak się przygotować do takiej podróży…